Utforsk våre produksjonar og sjå kva som skjer

Gå til kommune eller skule

DKS - Møre og Romsdal

Møre og Romsdal fylkeskommune

Postadresse: Postboks 2500, 6404 Molde

Besøksadresse: Fylkeshuset, Kulturavdelinga, 6404 Molde

Telefon: 71 28 00 00

E-post:kultursekken@mrfylke.no

Tal på hendingar: 751

Vel dato / periode
Desember
Mån
Tys
Ons
Tor
Fre
Lau
Søn
48
25
26
27
28
29
30
1
49
2
3
4
5
6
7
8
50
9
10
11
12
13
14
15
51
16
17
18
19
20
21
22
52
23
24
25
26
27
28
29
1
30
31
1
2
3
4
5
Våren 2020
Produksjonsinformasjon
  • GrindbyggAnnet
  • Lengd:
  • Våren 2020
  • Haramsøy skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GrindbyggAnnet
  • Lengd:
  • Våren 2020
  • Haramsøy skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Flisnes skole189 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:05
    Emblem skule124 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:30
    Hasund skule73 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • 11:30 - 12:00
    Haddal skule30 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Aspøy skole103 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:05
    Hessa skole191 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Kleive skole36 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Nordbyen skole78 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:35
    Nordbyen skole78 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:30 Friheim Allaktivitetshus
    Langevåg skule58 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • 11:30 - 12:00 Friheim Allaktivitetshus
    Langevåg skule58 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Larsgården skole115 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 11:50
    Lerstad skole105 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Sande skole39 deltakarar: 4. trinn
  • 10:15 - 10:50
    Løykja skole31 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Hjørungavåg skule
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 11:15
    Aspøy skole28 deltakarar: 5. trinn

    Petter Ose formidler i uke 3. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Tredal skole54 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Angvik skule18 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Bolsøya skole30 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Kviltorp skole89 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:30
    Solevåg skule54 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • 11:30 - 12:00
    Solevåg skule54 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:20
    Langmyra skole78 deltakarar: 4. trinn

    Langmyra til Kviltorp gymsalfor den ene forestillingen.

Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Måndag 13. januar. 2020
  • Haram vidaregåande skule - Ingebrikt Davik-huset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 13:00
    Torvikbukt skule24 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Tysdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Batnfjord skule24 deltakarar: 2. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

  • 10:30 - 11:30
    Batnfjord skule35 deltakarar: 1. trinn, 3. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Langmyra skole108 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • 11:30 - 12:20
    Langmyra skole108 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Tysdag 14. januar. 2020
  • Bjørnsonhuset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:05
    Åse skole193 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:00
    Måseide skule41 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Batnfjord skule19 deltakarar: 4. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:50 - 10:40
    Sellanrå skole66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:35
    Sellanrå skole66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Bjørnsonhuset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Kvam skole93 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Gjermundnes vgs - Myra kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Helland skule - Myra kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:45 - 12:35
    Sellanrå skole66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Stranda vidaregående skole - Storfjord kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:00
    Innlandet skole78 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:30
    Gomalandet Skole91 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:15 - 13:45
    Åmås Friskule 27 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Måndag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Aureosen skule77 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:20
    Sylte skule61 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Sylte til Aureosen skule/gymsal.


Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00
    Kvam skole15 deltakarar: 7. trinn

    Ønsker januar


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Helland skule68 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:40 - 12:30
    Helland skule68 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:30
    Frei skole90 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:00
    Dale barneskole97 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:30
    Dale barneskole97 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:00
    Haddal skule31 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ulstein skule53 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Ørskog skule54 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:20
    Ørskog skule54 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:30
    Hasund skule107 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Måndag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:45
    Åse skole20 deltakarar: 5. trinn

    Jan Kåre Blindheim formidler i uke 5 og 6.

  • 10:45 - 13:00
    Åse skole20 deltakarar: 5. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Nordlandet skole28 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Formidlar: Rannei Botten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • BææærekraftAnnet
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Aure barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • BææærekraftAnnet
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Aure barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:30 - 13:30
    Leira skole29 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Formidlar: Rannei Botten

Måndag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Måndag 3. februar. 2020
  • Bjerkelund skole - Bjerkelund skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • BææærekraftAnnet
  • Måndag 3. februar. 2020
  • Lyngstad og Vevang skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:10 - 09:55
    Åheim skule20 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Du velger selvFilm
  • Måndag 3. februar. 2020
  • Myklebust barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Tysdag 4. februar. 2020
  • Bjerkelund skole - Bjerkelund skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Bergsøy skule26 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Bergsøy skule26 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 11:15
    Vik skole18 deltakarar: 5. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Eide barneskole16 deltakarar: 1. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

  • 10:15 - 11:15
    Eide barneskole31 deltakarar: 2. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

  • 12:00 - 13:00
    Eide barneskole33 deltakarar: 3. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Bjerkelund skole - Bjerkelund skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Bergsøy skule26 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Bergsøy skule26 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Bergsøy skule26 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Eide barneskole20 deltakarar: 4. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

  • 10:30 - 11:30
    Eide barneskole20 deltakarar: 4. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:00
    Bigset skule61 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hareid skule42 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:30
    Hareid skule42 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hjørungavåg skule57 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Gomalandet Skole - Gomalandet skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:30
    Brandal friskule18 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hareid skule42 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:35 - 12:35
    Ørskog skule85 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Moltu skule21 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:00
    Langevåg skule92 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:30
    Langevåg skule92 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Måndag 10. februar. 2020
  • Bergmo ungdomsskole - Bergmo Ungdomskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Åse skole91 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:00
    Langevåg skule92 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Tysdag 11. februar. 2020
  • Bekkevoll ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Skjevik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Vågsetra barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:00 Ingebrigt Davik-huset
    Brattvåg barneskule61 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Flem skule29 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:30 Ingebrigt Davik-huset
    Brattvåg barneskule61 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Haramsøy skule29 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Lepsøy skule1 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Bud barne- og ungdomsskule - Bud barne- og ungdomskule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Hustad barne- og ungdomsskole - Hustad barne og ungdomsskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Tomrefjord skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:15 - 09:55
    Hessa skole94 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Helland skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:20 - 12:00
    Helland skule166 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Måndag 24. februar. 2020
  • Allanengen skole - Allanengen skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • BRUNE (Teater Joker)Scenekunst
  • Måndag 24. februar. 2020
  • Myklebust barne- og ungdomsskule - Myklebust skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:55
    Fiskå skule89 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:20 - 12:15
    Myklebust barne- og ungdomsskule54 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Åheim skule56 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertenFilm
  • Måndag 24. februar. 2020
  • Nordlandet ungdomsskole - Nordlandet ungdomskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Måndag 24. februar. 2020
  • Volsdalen skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:40
    Volsdalen skole146 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Volsdalen skole146 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Tysdag 25. februar. 2020
  • Allanengen skole - Allanengen skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • BRUNE (Teater Joker)Scenekunst
  • Tysdag 25. februar. 2020
  • Gursken oppvekstsenter - Larsnes skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Tysdag 25. februar. 2020
  • Hatlane skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:40
    Hatlane skole155 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:35 - 12:15
    Hatlane skole155 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:20 - 13:00
    Hatlane skole155 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:15 - 11:10
    Kvamsøy skule12 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Larsnes skule86 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sandsøy barne- og ungdomsskule3 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Allanengen skole - Allanengen skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • BRUNE (Teater Joker)Scenekunst
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Skodje barneskule - Gomersalen, i Gomerhuset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Valderøy barneskule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:20 - 10:00
    Valderøy barneskule140 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:10
    Valderøy barneskule140 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:10 - 12:50
    Valderøy barneskule140 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertenFilm
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Aure barne- og ungdomsskole - Kultursal
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:55
    Stordal skule78 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Giske oppvekstsenter avd. skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:35
    Rensvik skole113 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Godøy skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:15 - 12:55
    Alnes skule66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Godøy skule59 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertenFilm
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Averøy ungdomsskole - Averøy ungdomskole
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Moltu skule22 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Vigra skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Vigra skule102 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:10
    Vigra skule102 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:55
    Eidsdal skule37 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Geiranger skule16 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:55
    Valldal skule89 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:35
    Gomalandet Skole82 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertenFilm
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Eide ungdomsskole - Eide ungdomsskole - aulaen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 12:35
    Innlandet skole68 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Måndag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertenFilm
  • Måndag 2. mars. 2020
  • Åfarnes skole - Åfarnes skole og barnehage - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Åfarnes skole39 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Måndag 2. mars. 2020
  • Ulstein skule - Sjøborg Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Måndag 2. mars. 2020
  • Hessa skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:15 - 10:55
    Hessa skole121 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Hessa skole121 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Hessa skole121 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Måndag 2. mars. 2020
  • Hasund skule - Sjøborg Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:15 - 13:15
    Hasund skule89 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:40 - 13:10
    Leikanger skule30 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertenFilm
  • Måndag 2. mars. 2020
  • Åndalsnes Ungdomsskole - Åndalsnes ungdomsskole - landskapet
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Tysdag 3. mars. 2020
  • Helland skule - Myra kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:30
    Helland skule55 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:30 - 13:00
    Helland skule55 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Tysdag 3. mars. 2020
  • Haramsøy skule - Ingebrigt Davik huset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertenFilm
  • Tysdag 3. mars. 2020
  • Eidsvåg barne- og ungdomsskole - Eidsvåg barne- og ungdomsskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Tysdag 3. mars. 2020
  • Åse skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:15 - 10:55
    Åse skole168 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Åse skole168 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Tysdag 3. mars. 2020
  • Brattvåg barneskule - Ingebrigt Davik huset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:55
    Aure skule 54 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vik skule54 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Helland skule - Myra kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:30
    Helland skule55 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Utheim skole20 deltakarar: 1. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

  • 10:15 - 11:15
    Utheim skole23 deltakarar: 2. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

  • 12:00 - 13:00
    Utheim skole27 deltakarar: 3. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Ellingsøy barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Søvik skule - Ingebrigt Davik huset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertenFilm
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Surnadal ungdomsskole - Surnadal Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • BRUNE (Teater Joker)Scenekunst
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Hundeidvik Privatskule AS - Sykkylven kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Tomrefjord skule - Myra kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Tennfjord skule - Ingebrigt Davik huset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:20 - 13:00
    Vik skole52 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Skodje barneskule22 deltakarar: 4. trinn

    Verkstad 19.9. utsett pga. sjukdom; ny dato kjem.

    Klokkeslett for oppstart avtalast nærare med verkstadleiarane.

  • kl ?
    Skodje barneskule22 deltakarar: 4. trinn

    Verkstad 19.9. utsett pga. sjukdom; ny dato kjem.

    Klokkeslett for oppstart avtalast nærare med verkstadleiarane.



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Valle skule21 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BRUNE (Teater Joker)Scenekunst
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Gossen barne- og ungdomsskole - Gossen barne- og ungdomsskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • BææærekraftAnnet
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Giske oppvekstsenter avd. skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Utheim skole22 deltakarar: 4. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Aalesund International School
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Fiskarstrand skule - Friheim Allaktivitetshus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Herøy VGS - Herøy kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:30
    Herøy VGS87 deltakarar: VG1, VG2, VG3
  • 12:00 - 13:30
    Herøy VGS87 deltakarar: VG1, VG2, VG3
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Larsgården skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:45 - 12:25
    Larsgården skole90 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:45 - 13:25
    Larsgården skole90 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Solevåg skule - Friheim Allaktivitetshus
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 14:00
    Solevåg skule103 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 13:00
    Alnes skule27 deltakarar: 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 13:00
    Bodalen friskole31 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Produksjonsinformasjon
  • StumfilmkonsertenFilm
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Batnfjord skule - Samfunnshuset, Batnfjordsøra
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Valle skule21 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Langevåg skule - Friheim Allaktivitetshus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Flisnes skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:10 - 09:50
    Flisnes skole156 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:10 - 10:50
    Flisnes skole156 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Herøy VGS - Herøy kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:30
    Herøy VGS87 deltakarar: VG1, VG2, VG3
  • 12:00 - 13:30
    Herøy VGS87 deltakarar: VG1, VG2, VG3
Måndag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:30
    Sæbø skule34 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Måndag 9. mars. 2020
  • Atlanten VGS - Atlanten vgs - Auditoriet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Måndag 9. mars. 2020
  • Gossen barne- og ungdomsskole - Gossen barne- og ungdomsskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Måndag 9. mars. 2020
  • Romsdal videregående skole - Auditorium Maxi
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Måndag 9. mars. 2020
  • Julsundet skole - Julsundet barne- og ungdomsskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Tysdag 10. mars. 2020
  • Harøy skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Harøy skule62 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Tysdag 10. mars. 2020
  • Eidsvåg barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Tysdag 10. mars. 2020
  • Atlanten VGS - Atlanten vgs - Auditoriet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Tysdag 10. mars. 2020
  • Romsdal videregående skole - Auditorium Maxi
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Tysdag 10. mars. 2020
  • Midsund skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 13:00 - 13:40
    Midsund skule85 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Sykkylven ungdomsskule - Sykkylven Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Garage (Cirka Teater)Scenekunst
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Hustad barne- og ungdomsskole - Hustad barne og ungdomsskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Tingvoll vidaregåande skole - Tingvoll VGS, Aula
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Eresfjord barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Romsdal videregående skole - Auditorium Maxi
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Stranda ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Tredal skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 13:00 - 13:40
    Tredal skole100 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Kristiansund videregående skole - Caroline kinosenter
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Valldal skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Romsdal videregående skole - Auditorium Maxi
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Sande skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:30 - 11:10
    Sande skole108 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Sande skole108 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Stordal skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 13:00 - 13:40
    Stordal skule42 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Eidsdal skule19 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Løykja skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Gjøra oppvekstsenter22 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Løykja skole59 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Kristiansund videregående skole - Caroline kinosenter
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Ørskog skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:40
    Ørskog skule80 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Romsdal videregående skole - Auditorium Maxi
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Ålvundfjord skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:45 - 13:25
    Ålvundfjord skule66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Skodje ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:30
    Allanengen skole151 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Bjerkelund skole122 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Maks 330 i Caroline.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:55
    Ringstad skule72 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:55
    Ringstad skule72 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sunnylven skule16 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Måndag 16. mars. 2020
  • Skarbøvik ungdomsskole - Skarbøvik ungdomsskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Måndag 16. mars. 2020
  • Blindheim barneskole
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:35 - 10:15
    Blindheim barneskole130 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:25 - 12:05
    Blindheim barneskole130 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Blindheim barneskole130 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Måndag 16. mars. 2020
  • Straumsnes oppvekstsenter, avd skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Måndag 16. mars. 2020
  • Kristiansund videregående skole - Caroline kinosenter
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:30 - 11:20
    Åse skole71 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:50
    Åse skole71 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:50 - 12:50
    Dale barneskole231 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Frei skole82 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Måndag 16. mars. 2020
  • Tingvoll barne- og ungdomskole
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:30
    Dalabrekka skole143 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Rensvik skole113 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Tysdag 17. mars. 2020
  • Blindheim barneskole
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Blindheim barneskole130 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:55
    Bergsøy skule94 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:55
    Bergsøy skule94 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Maher midt i dalenFilm
  • Tysdag 17. mars. 2020
  • Eide ungdomsskole - Eide ungdomsskole - aulaen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Tysdag 17. mars. 2020
  • Mo oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Mo oppvekstsenter37 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Tysdag 17. mars. 2020
  • Sunndal vidaregåande skole - Sunndal Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Tysdag 17. mars. 2020
  • Kolvikbakken ungdomsskole - Kolvikbakken usk - gymsalen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Tysdag 17. mars. 2020
  • Lerstad skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:10
    Lerstad skole94 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Lerstad skole94 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Tysdag 17. mars. 2020
  • Øye skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 12:40
    Øye skule131 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00 - 13:40
    Øye skule131 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:30
    Kviltorp skole267 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Molde kino booket 10.12.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:55
    Bergsøy skule94 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Spjelkavik barneskole
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:15 - 09:55
    Spjelkavik barneskole164 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Spjelkavik barneskole164 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Spjelkavik barneskole164 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Bøfjorden og Bæverfjord oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Sunndal vidaregåande skole - Sunndal Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Blindheim ungdomsskole - Blindheim ungdomsskole - gymsalen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:00 - 11:55
    Moltu skule43 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Stokksund skule69 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:00 - 13:00
    Langmyra skole215 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Sunndal Voksenopplæring
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Stangvik oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Spjelkavik barneskole
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Spjelkavik barneskole164 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:55
    Leikanger skule62 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Spjelkavik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Surnadal vidaregåande skole - Surnadal Kulturhus-Storstuå
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:00 - 11:55
    Nerlandsøy skule75 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Åndalsnes barneskole
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:10 - 11:50
    Åndalsnes barneskole110 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00 - 13:40
    Åndalsnes barneskole110 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Emblem skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:10
    Emblem skule96 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Emblem skule96 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:15 - 13:45
    Austefjord skule14 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Stokke skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Stokke skole68 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:55
    Einedalen skule95 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:55
    Einedalen skule95 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Innfjorden friskule SA
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Innfjorden friskule SA44 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:30
    Mork skule30 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn
  • 12:00 - 13:30
    Mork skule20 deltakarar: 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Surnadal vidaregåande skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Måndalen skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:35 - 12:25
    Flisnes skole124 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Lengd: 40
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Aspøy skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:15 - 12:55
    Aspøy skole173 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Måndag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Måndag 23. mars. 2020
  • Hareid skule - Hareid skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 11:30
    Hareid skule97 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:30 - 11:10
    Ørskog skule96 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Ørskog skule96 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:30 - 11:20
    Hessa skole86 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:50
    Hessa skole86 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Måndag 23. mars. 2020
  • Isfjorden skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:30 - 11:10
    Isfjorden skule93 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Isfjorden skule93 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Måndag 23. mars. 2020
  • Bigset skule - Hareid skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Tysdag 24. mars. 2020
  • Åfarnes skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:10 - 09:50
    Åfarnes skole95 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Tysdag 24. mars. 2020
  • Ulsteinvik barneskule - Sjøborg Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:15 - 10:55
    Eidsdal skule37 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Geiranger skule16 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 13:15 - 13:55
    Valldal skule89 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Blindheim barneskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:10
    Ringstad skule145 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:00 - 13:40
    Ringstad skule117 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Blindheim barneskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Harøy skule96 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Hatlane skole - Idrettshallen Hatlane skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 13:00 - 13:40
    Midsund Montessoriskule31 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Midsund skule79 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Hatlane skole - Idrettshallen Hatlane skole
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 11:00
    Åfarnes skole39 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Måndag 30. mars. 2020
  • Gomalandet Skole - Gomalandet skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Måndag 30. mars. 2020
  • Volda vidaregåande skule - Volda vidaregåande skule - festsalen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Maher midt i dalenFilm
  • Måndag 30. mars. 2020
  • Åndalsnes Ungdomsskole - Åndalsnes ungdomsskole - landskapet
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Tysdag 31. mars. 2020
  • Dalabrekka skole - Dalabrekka skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Maher midt i dalenFilm
  • Tysdag 31. mars. 2020
  • Åndalsnes Ungdomsskole - Åndalsnes ungdomsskole - landskapet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Tysdag 31. mars. 2020
  • Volda vidaregåande skule - Volda vidaregåande skule - festsalen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Dalabrekka skole - Dalabrekka skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Fagerlia videregående skole - Fagerlia VGS - aula
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Dalabrekka skole - Dalabrekka skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Fagerlia videregående skole - Fagerlia VGS - aula
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Fredag 3. april. 2020
  • Dalabrekka skole - Dalabrekka skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Fredag 3. april. 2020
  • Stranda vidaregående skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Tysdag 14. april. 2020
  • Rensvik skole - Rensvik skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Rensvik skole - Rensvik skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Rensvik skole - Rensvik skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Måseide skule20 deltakarar: 6. trinn, 7. trinn

    Dag 1: 17. april, dag 2: 24. april

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Sør-Tustna skole33 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kata-Linn Haugene Wiik formidler

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Måndag 20. april. 2020
  • Innlandet skole - Innlandet skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Måndag 20. april. 2020
  • Spjelkavik barneskole - Aktivitetssalen -Spjelkavik barneskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:15 - 09:55
    Vartdal skule69 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Måndag 20. april. 2020
  • Fannefjord videregående skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:30 - 11:10
    Skodje barneskule160 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Skodje barneskule160 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 12:40
    Velle skule151 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00 - 13:40
    Velle skule151 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Måndag 20. april. 2020
  • Tingvoll vidaregåande skole - Tingvoll VGS, Aula
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Tysdag 21. april. 2020
  • Innlandet skole - Innlandet skole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Tysdag 21. april. 2020
  • Spjelkavik barneskole - Aktivitetssalen -Spjelkavik barneskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Valle skule97 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Folkestad skule38 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Tysdag 21. april. 2020
  • Sunndal vidaregåande skole - Sunndal Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Tysdag 21. april. 2020
  • Aspøy skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:05 - 12:45
    Stette Friskule SA66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Tysdag 21. april. 2020
  • Nordlandet barneskole - Nordlandet barneskole - festsalen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 13:00 - 13:40
    Mork skule85 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Danseverkstaden Spring!Kunstarter i samspill
  • Lengd: 90
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Nordlandet barneskole - Nordlandet barneskole - festsalen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Vik skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Surnadal vidaregåande skole - Surnadal Kulturhus-Storstuå
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:00 - 11:40
    Vikemarka skule158 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35 - 13:15
    Vikemarka skule158 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Volsdalen skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Batnfjord skule39 deltakarar: 3. trinn, 4. trinn

    Må ha 3 lærere med 

    Kata-Linn Haugene Wiik

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Hessa skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 11:00
    Hessa skole59 deltakarar: 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 13:30
    Hessa skole59 deltakarar: 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:40
    Øyra skule95 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Øyra skule95 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Øyra skule166 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Rauma videregående skole - Auditorium
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:25 - 11:00
    Eide barneskole119 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Måseide skule20 deltakarar: 6. trinn, 7. trinn

    Dag 1: 17. april, dag 2: 24. april

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:15 - 09:50
    Bodalen friskole31 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Utheim skole92 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Fredag 24. april. 2020
  • Herøy VGS
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:45
    Herøy VGS174 deltakarar: VG1, VG2, VG3

    Fosnavåg konserthus

  • 11:30 - 12:15
    Herøy VGS174 deltakarar: VG1, VG2, VG3

    Fosnavåg konserthus

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Fredag 24. april. 2020
  • Åse skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:45 - 13:45
    Åse skole102 deltakarar: 6. trinn, 7. trinn
Måndag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Angvik skule18 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Jarle Stavik formidler



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Måndalen skole18 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Berit Johanne Vorpbukt formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Åfarnes skole40 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Maks 30 elevar ikkje valgt klasse


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 12:00
    Ringstad skule145 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sunnylven skule16 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tysdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Haramsøy skule29 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kata-Linn Haugene Wiik formidler

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Øye skule46 deltakarar: 4. trinn

    Jarle Stavik formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Måndalen skole18 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Berit Johanne Vorpbukt formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Bergsøy skule45 deltakarar: 6. trinn

    3 lærarar må bli med

    Kata-Linn Haugene Wiik formidler


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Nordbyen skole34 deltakarar: 3. trinn

    Berit Johanne Vorpbukt formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Nordlandet skole28 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Berit Johanne Vorpbukt formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Batnfjord skule39 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn

    Jarle Stavik formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Må 4. - Fr 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Måndag 4. mai. 2020
  • Ørsta vidaregåande skule - Ørsta Kulturhus- teater/kinosal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Bodalen friskole50 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ikkje bestemt klassetrinn

    Berit Johanne Vorpbukt formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Ulstein skule49 deltakarar: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn

    Kata-Linn Haugene Wiik formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Bolsøya skole32 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Jarle Stavik formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Tysdag 5. mai. 2020
  • Spjelkavik vgs - Auditoriet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Spjelkavik vgs - Auditoriet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:40 - 12:20
    Smøla barneskole80 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:10 - 13:50
    Smøla barneskole80 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Ålesund videregående skole - Parken Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Ålesund videregående skole - Parken Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Plass nok?Litteratur, Annet
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Ålesund videregående skole - Parken Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Må 11. - Fr 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:45 - 10:25
    Julsundet skole124 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 13:00 - 13:40
    Raknes skule73 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Tysdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Vikemarka skule24 deltakarar: 2. trinn

    Kata-Linn Haugene Wiik formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Stordal skule78 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 13:30 - 14:10
    Sunnylven skule39 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Vikemarka skule24 deltakarar: 2. trinn

    Kata-Linn Haugene Wiik formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Rensvik skole111 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:15 - 12:55
    Frei skole68 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 13:00 - 13:40
    Sørestranda Skule 124 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Åfarnes skole39 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Usikker klasse/elevtal (men max. 25)


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:40
    Vik skule133 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 12:40
    Aure skule 141 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Lerstad skole23 deltakarar: 3. trinn

    Kata-Linn Haugene Wiik formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:15 - 09:55
    Ullavik skule159 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Måndag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Haramsøy skule20 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Petter Ose formidler.

Tysdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Emblem skule28 deltakarar: 3. trinn

    Kata-Linn Haugene Wiik formidler. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Stokke skole36 deltakarar: 2. trinn, 3. trinn

    Kata-Linn Haugene Wiik formidler.

Måndag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Aure skule 44 deltakarar: 2. trinn, 3. trinn

    Kata-Linn Haugene Wiik formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Vik skule17 deltakarar: 2. trinn

    Kata-Linn Haugene Wiik formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:35
    Harøy skule51 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:20 - 10:55
    Dalabrekka skole72 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:50 - 12:25
    Dalabrekka skole72 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Langevåg skule40 deltakarar: 3. trinn

    Kata-Linn Haugene Wiik formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Bjerkelund skole122 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:05
    Allanengen skole76 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Allanengen skole76 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tysdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Langevåg skule40 deltakarar: 3. trinn

    Kata-Linn Haugene Wiik formidler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:00 - 11:40
    Einedalen skule95 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35 - 13:15
    Einedalen skule95 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:20 - 10:00
    Leikanger skule62 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:30 - 13:10
    Moltu skule43 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Nerlandsøy skule75 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:50 - 10:25
    Angvik skule42 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Torvikbukt skule37 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 12:35
    Batnfjord skule130 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:15 - 12:55
    Bergsøy skule151 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:20 - 14:00
    Bergsøy skule130 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:05
    Frei skole82 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:45 - 10:25
    Stokksund skule62 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:45 - 12:20
    Dale barneskole116 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Dale barneskole116 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:55 - 13:35
    Hovden skule128 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Måndag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Sæbø skule65 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 12:40
    Dalane skule66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Åmås Friskule 49 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tysdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:15 - 10:55
    Bratteberg skule119 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:35 - 12:15
    Austefjord skule21 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Bratteberg skule115 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Fiskå skule89 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:55 - 13:35
    Åheim skule56 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 11. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Torsdag 11. juni. 2020
  • Myklebust barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 12:40
    Dalsfjord skule23 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ulvestad barneskule13 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 12. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Kvamsøy skule12 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Larsnes skule86 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sandsøy barne- og ungdomsskule3 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter