Utforsk våre produksjonar og sjå kva som skjer

Gå til kommune eller skule

DKS - Møre og Romsdal

Møre og Romsdal fylkeskommune

Postadresse: Postboks 2500, 6404 Molde

Besøksadresse: Fylkeshuset, Kulturavdelinga, 6404 Molde

Telefon: 71 28 00 00

E-post:kultursekken@mrfylke.no

Kontaktperson:

Tal på hendingar: 1318

Vel dato / periode
Juni
Mån
Tys
Ons
Tor
Fre
Lau
Søn
22
27
28
29
30
31
1
2
23
3
4
5
6
7
8
9
24
10
11
12
13
14
15
16
25
17
18
19
20
21
22
23
26
24
25
26
27
28
29
30
Hausten 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 1. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:45
    Hessa skole28 deltakarar: 5. trinn

    Dato ikke satt

  • 10:45 - 13:00
    Hessa skole28 deltakarar: 5. trinn

    Dato ikke satt

Tysdag 2. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 3. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 4. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 5. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 8. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:45
    Åse skole20 deltakarar: 5. trinn

    Dato ikke satt

  • 10:45 - 13:00
    Åse skole20 deltakarar: 5. trinn

    Dato ikke satt

Tysdag 9. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 10. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 11. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 12. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 15. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 11:15
    Vik skole18 deltakarar: 5. trinn

    Dato ikke satt

Tysdag 16. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 11:15
    Emblem skule23 deltakarar: 5. trinn

    Dato ikke satt

Onsdag 17. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 18. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 19. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 22. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 11:15
    Aspøy skole28 deltakarar: 5. trinn

    Dato ikke satt

Tysdag 23. juli. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
To 1. - Fr 2. aug. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Måseide skule18 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn

    Dato er ikkje fastsatt.


Torsdag 22. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 23. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 11:15
    Kleive skole22 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn

    Dato ikke satt

Måndag 26. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 11:15
    Kvam skole31 deltakarar: 5. trinn

    Dato ikke satt

  • 11:30 - 13:45
    Kvam skole22 deltakarar: 6. trinn

    Dato ikke satt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 13:00
    Haramsøy skule22 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    KULTURLAUG

Tysdag 27. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 28. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 29. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 30. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 2. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Båten og mennesketKulturarv
  • Lengd: 140
  • Måndag 2. september. 2019
  • Gossen barne- og ungdomsskole - Gossen barne- og ungdomsskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Les for livet!Litteratur
  • Måndag 2. september. 2019
  • Skodje barneskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Juryen (Hege Haagenrud)Scenekunst
  • Lengd: 35 minutt
  • Måndag 2. september. 2019
  • Øyra skule - Øyra barneskule, Amfisal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:05
    Austefjord skule21 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øyra skule93 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn
  • 11:30 - 12:05
    Ulvestad barneskule13 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øyra skule97 deltakarar: 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 13:15
    Spjelkavik vgs97 deltakarar: VG1, VG2, VG3

    Rigger opp samme morgen.

Tysdag 3. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Åheim skule21 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Båten og mennesketKulturarv
  • Lengd: 140
  • Tysdag 3. september. 2019
  • Gossen barne- og ungdomsskole - Gossen barne- og ungdomsskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Juryen (Hege Haagenrud)Scenekunst
  • Lengd: 35 minutt
  • Tysdag 3. september. 2019
  • Øyra skule - Øyra barneskule, Amfisal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Øyra skule116 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Dalsfjord skule23 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Folkestad skule38 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øyra skule50 deltakarar: 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Les for livet!Litteratur
  • Tysdag 3. september. 2019
  • Stette Friskule SA
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:00 - 11:40
    Valle skule43 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 4. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Ørskog skule80 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Blanding av 8.,9. og 10. klassinger. Ca. 24 elever. Eller kun 8.trinn



Produksjonsinformasjon
  • Båten og mennesketKulturarv
  • Lengd: 140
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Julsundet skole - Julsundet barne- og ungdomsskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:50
    Julsundet skole29 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Dato ikke satt

  • 11:30 - 13:50
    Julsundet skole29 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Dato ikke satt

Produksjonsinformasjon
  • Juryen (Hege Haagenrud)Scenekunst
  • Lengd: 35 minutt
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Vikemarka skule - Vikemarka skule - gymsalen
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Vikemarka skule79 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Vikemarka skule79 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Aure skule 54 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Les for livet!Litteratur
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Hundeidvik Privatskule AS
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 5. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Båten og mennesketKulturarv
  • Lengd: 140
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Julsundet skole - Julsundet barne- og ungdomsskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:50
    Julsundet skole29 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Dato ikke satt

  • 11:30 - 13:50
    Julsundet skole29 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Dato ikke satt

Produksjonsinformasjon
  • Juryen (Hege Haagenrud)Scenekunst
  • Lengd: 35 minutt
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Vikemarka skule - Vikemarka skule - gymsalen
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Vikemarka skule79 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Vikemarka skule79 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 11:15
    Nordbyen skole28 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn

    Dato ikke satt

  • 11:30 - 13:45
    Nordbyen skole28 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn

    Dato ikke satt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Les for livet!Litteratur
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Sørestranda Skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:15
    Midsund skule85 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:00 - 11:40
    Ullavik skule76 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 6. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Hovden skule84 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Hovden skule44 deltakarar: 6. trinn, 7. trinn
    Vartdal skule69 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 11:15
    Nordbyen skole28 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn

    Dato ikke satt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Les for livet!Litteratur
  • Fredag 6. september. 2019
  • Velledalen Montessoriskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:00 - 11:40
    Vik skule54 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 9. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:50
    Ørskog skule25 deltakarar: 8. trinn

    Dato ikke satt

  • 11:30 - 13:50
    Ørskog skule28 deltakarar: 10. trinn, 9. trinn

    Dato ikke satt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Måndag 9. september. 2019
  • Åfarnes skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:30
    Åfarnes skole20 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 13:30
    Åfarnes skole20 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Dalane skule66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Sæbø skule65 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Åmås Friskule 49 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Sæbø og Åmås til Dalane skule.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:15
    Harøy skule62 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Les for livet!Litteratur
  • Måndag 9. september. 2019
  • Vike Montessoriskule
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 10. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:50
    Ørskog skule28 deltakarar: 10. trinn, 9. trinn

    Dato ikke satt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Tysdag 10. september. 2019
  • Lyngstad og Vevang skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Velle skule76 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Velle skule76 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 11. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Båten og mennesketKulturarv
  • Lengd: 140
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Skodje ungdomsskule - Gomerhuset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Angvik skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:30
    Angvik skule24 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Velle skule76 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Velle skule76 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 11:15
    Bolsøya skole18 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn

    Dato ikke satt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Torvikbukt skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 12. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Båten og mennesketKulturarv
  • Lengd: 140
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Skodje ungdomsskule - Gomerhuset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Batnfjord skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Aure skule 87 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Aureosen skule60 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Juryen (Hege Haagenrud)Scenekunst
  • Lengd: 35 minutt
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Sørestranda Skule - Sykkylven kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 12:40
    Malme Skule66 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 13. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Båten og mennesketKulturarv
  • Lengd: 140
  • Fredag 13. september. 2019
  • Skodje ungdomsskule - Gomerhuset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Fredag 13. september. 2019
  • Eide barneskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Ullavik skule84 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Les for livet!Litteratur
  • Fredag 13. september. 2019
  • Hustad barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Les for livet!Litteratur
  • Fredag 13. september. 2019
  • Bud barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 16. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Båten og mennesketKulturarv
  • Lengd: 140
  • Måndag 16. september. 2019
  • Valldal skule - Martin Linge Huset
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:50
    Valldal skule25 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Dato ikke satt

  • 11:30 - 13:50
    Valldal skule25 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Dato ikke satt

Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Måndag 16. september. 2019
  • Eide barneskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 17. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Tysdag 17. september. 2019
  • Aure barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Båten og mennesketKulturarv
  • Lengd: 140
  • Tysdag 17. september. 2019
  • Valldal skule - Martin Linge Huset
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 11:50
    Eidsdal skule17 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Geiranger skule5 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Dato ikke satt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Tysdag 17. september. 2019
  • Sør-Tustna skole
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 18. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Båten og mennesketKulturarv
  • Lengd: 140
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Stordal skule - Stordalshallen
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:50
    Stordal skule14 deltakarar: 8. trinn

    Dato ikke satt

  • 11:30 - 13:50
    Stordal skule28 deltakarar: 10. trinn, 9. trinn

    Dato ikke satt

Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Smøla barneskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Blake, Bjørnson, Bjerke og BeatsaKunstarter i samspill
  • Lengd: 45
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Ellingsøy barne- og ungdomsskole - Ellingsøy barne- og ungdomssskole - gymsalen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 19. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Smøla barneskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 20. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Fredag 20. september. 2019
  • Aure barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • LARMMusikk
  • Lengd: 1 time
  • Fredag 20. september. 2019
  • Molde videregående skole - Bjørnsonhuset
Tidspunkt og deltakarar
Må 23. - Ty 24. sep. 2019
Produksjonsinformasjon
  • RapverkstadAnnet
  • Lengd: 2 skoledagar med 5 skoletimar pr dag
  • Må 23. - Ty 24. sep. 2019
  • Haramsøy skule
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 23. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Måndag 23. september. 2019
  • Åndalsnes barneskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Juryen (Hege Haagenrud)Scenekunst
  • Lengd: 35 minutt
  • Måndag 23. september. 2019
  • Skodje barneskule - Gomersalen, i Gomerhuset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Anno 2050Annet
  • Måndag 23. september. 2019
  • Skarbøvik ungdomsskole - Skarbøvik ungdomsskole - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Anno 2050Annet
  • Måndag 23. september. 2019
  • Ellingsøy barne- og ungdomsskole - Ellingsøy barne- og ungdomssskole - gymsalen
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 24. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Tysdag 24. september. 2019
  • Åndalsnes barneskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Mork skule85 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Anno 2050Annet
  • Tysdag 24. september. 2019
  • Spjelkavik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 25. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Isfjorden skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Juryen (Hege Haagenrud)Scenekunst
  • Lengd: 35 minutt
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Bratteberg skule - Bratteberg skule - gymsalen
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Bratteberg skule117 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Bratteberg skule117 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:30
    Tresfjord skule18 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Anno 2050Annet
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Spjelkavik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Fræna ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:05
    Frei skole60 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
    Rensvik skole79 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 26. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Isfjorden skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Harøy skule96 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Bruhagen barneskole145 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Bruhagen barneskole145 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Anno 2050Annet
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Kolvikbakken ungdomsskole - Kolvikbakken usk - gymsalen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Forfatterbesøk Bjørn VatneLitteratur
  • Lengd: 1 skoletime
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Kristiansund videregående skole - Braathallen - auditorium
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Vågstranda skule og barnehage
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 27. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • AvtrykkVisuell kunst
  • Fredag 27. september. 2019
  • Måndalen skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Lyngstad og Vevang skole98 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Anno 2050Annet
  • Fredag 27. september. 2019
  • Blindheim ungdomsskole - Blindheim ungdomsskole - gymsalen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Forfatterbesøk Bjørn VatneLitteratur
  • Lengd: 1 skoletime
  • Fredag 27. september. 2019
  • Kristiansund videregående skole - Braathallen - auditorium
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:05
    Eide barneskole224 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Måndag 30. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Bodalen friskole50 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Utheim skole173 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Forfatterbesøk Bjørn VatneLitteratur
  • Lengd: 1 skoletime
  • Måndag 30. september. 2019
  • Kristiansund videregående skole - Braathallen - auditorium
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • En bror for myeLitteratur
  • Måndag 30. september. 2019
  • Midsund Montessoriskule
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 1. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • En bror for myeLitteratur
  • Tysdag 1. oktober. 2019
  • Gossen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Angvik skule42 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Forfatterbesøk Bjørn VatneLitteratur
  • Lengd: 1 skoletime
  • Tysdag 1. oktober. 2019
  • Kristiansund videregående skole - Braathallen - auditorium
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:05
    Batnfjord skule130 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Torvikbukt skule31 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 2. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • En bror for myeLitteratur
  • Onsdag 2. oktober. 2019
  • Gossen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Smøla barneskole160 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Forfatterbesøk Bjørn VatneLitteratur
  • Lengd: 1 skoletime
  • Onsdag 2. oktober. 2019
  • Kristiansund videregående skole - Braathallen - auditorium
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 3. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:45 - 09:45
    Tomrefjord skule32 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:15
    Tomrefjord skule32 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Godøy skule85 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Forfatterbesøk Bjørn VatneLitteratur
  • Lengd: 1 skoletime
  • Torsdag 3. oktober. 2019
  • Fræna videregående skole - Fræna Videregåene Skole - Auditoriet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • En bror for myeLitteratur
  • Torsdag 3. oktober. 2019
  • Gossen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 4. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Moltu skule20 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:30
    Valle skule34 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn
  • 11:00 - 12:00
    Valle skule20 deltakarar: 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Forfatterbesøk Bjørn VatneLitteratur
  • Lengd: 1 skoletime
  • Fredag 4. oktober. 2019
  • Fræna videregående skole - Fræna Videregåene Skole - Auditoriet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 14. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Forfatterbesøk Bjørn VatneLitteratur
  • Lengd: 1 skoletime
  • Måndag 14. oktober. 2019
  • Fræna videregående skole - Fræna Videregåene Skole - Auditoriet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 15. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:15
    Austefjord skule7 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Mork skule18 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Mork skule18 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Bøfjorden og Bæverfjord oppvekstsenter43 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øye skule66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Mo oppvekstsenter37 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øye skule66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 16. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Stangvik oppvekstsenter60 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øye skule66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Todalen oppvekstsenter26 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øye skule66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 17. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Gjøra oppvekstsenter22 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sande skole105 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Sande skole105 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:30
    Sylte skule20 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 18. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Løykja skole59 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Tredal skole50 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Tredal skole50 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ålvundfjord skule66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 21. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Isfjorden skule93 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Isfjorden skule93 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 22. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Tysdag 22. oktober. 2019
  • Brattvåg barneskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Åndalsnes barneskole109 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Åndalsnes barneskole109 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 23. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Straumsnes oppvekstsenter, avd skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Haramsøy skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Søvik skule
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 24. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Straumsnes oppvekstsenter, avd skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Tennfjord skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Tingvoll barne- og ungdomskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Hildre Montessoriskule
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 25. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Tingvoll barne- og ungdomskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Vatne barneskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Åfarnes skole101 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Grytestranda Friskule SA
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 28. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Ørskog skule27 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Den lille helten og kattekidnapperen.

  • 10:15 - 11:00
    Ørskog skule27 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Den lille helten og kattekidnapperen.

Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Måndag 28. oktober. 2019
  • Surnadal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Måndag 28. oktober. 2019
  • Brattvåg ungdomskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Måndag 28. oktober. 2019
  • Sykkylven vidaregåande skule - Sykkylven Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Måndag 28. oktober. 2019
  • Haramsøy skule
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:30 - 10:00
    Moltu skule20 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Ørskog skule27 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Den lille helten og kattekidnapperen.

  • 10:15 - 11:00
    Ørskog skule27 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Den lille helten og kattekidnapperen.

Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Tysdag 29. oktober. 2019
  • Vatne ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Tysdag 29. oktober. 2019
  • Surnadal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Tysdag 29. oktober. 2019
  • Ørsta vidaregåande skule - Ørsta Kulturhus - festsal
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Tysdag 29. oktober. 2019
  • Vågsetra barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Tysdag 29. oktober. 2019
  • Ellingsøy barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Tysdag 29. oktober. 2019
  • Bolsøya skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:45 - 13:25
    Bolsøya skole55 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 30. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Ørskog skule85 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Happy ending, lissom?

  • 10:15 - 11:00
    Ørskog skule85 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    BOKBAD: Happy ending, lissom?

Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Surnadal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Hareid ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Kviltorp skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:40
    Kviltorp skole159 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:20 - 12:00
    Kviltorp skole159 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:40 - 13:20
    Kviltorp skole159 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Ulstein vidaregåande skule - Sjøborg Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:05
    Måndalen skole37 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Gursken oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 31. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Eidsdal skule19 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Den lille helten og kattekidnapperen.

  • 10:10 - 10:55
    Eidsdal skule18 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Happy ending, lissom?

  • 11:30 - 12:15
    Eidsdal skule18 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    BOKBAD: Happy ending, lissom? 

Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Sunndal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Sekken Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:40
    Sekken Oppvekstsenter13 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Ulstein vidaregåande skule - Sjøborg Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Ørsta ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 1. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Valldal skule24 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Den lille helten og kattekidnapperen.

  • 10:10 - 10:55
    Valldal skule24 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Den lille helten og kattekidnapperen.

Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Fredag 1. november. 2019
  • Kleive skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Kleive skole67 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Fredag 1. november. 2019
  • Godøy skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Godøy skule85 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Fredag 1. november. 2019
  • Sunndal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Fredag 1. november. 2019
  • Haram vidaregåande skule - Ingebrikt Davik-huset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Fredag 1. november. 2019
  • Skjevik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Fredag 1. november. 2019
  • Valderøy ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Må 4. - Fr 8. nov. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 4. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Måndag 4. november. 2019
  • Gjermundnes vgs - Auditorium
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Måndag 4. november. 2019
  • Helland skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:40
    Helland skule122 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Helland skule122 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Måndag 4. november. 2019
  • Fræna videregående skole - Fræna Videregåene Skole - Auditoriet
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 5. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Hovden skule32 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Hovden skule32 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Tysdag 5. november. 2019
  • Tomrefjord skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Fiksdal oppvekstsenter41 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Tomrefjord skule136 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Tysdag 5. november. 2019
  • Molde videregående skole - Molde kino
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Tysdag 5. november. 2019
  • Fræna videregående skole - Fræna Videregåene Skole - Auditoriet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Tysdag 5. november. 2019
  • Vike Montessoriskule
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:15 - 12:55
    Tresfjord skule26 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vike Montessoriskule64 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 6. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Vartdal skule18 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Vartdal skule18 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Tøndergård skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Molde videregående skole - Molde kino
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Fræna videregående skole - Fræna Videregåene Skole - Auditoriet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Kvam skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:15 - 12:55
    Kvam skole161 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 7. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Sellanrå skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:50 - 09:30
    Sellanrå skole121 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 09:45 - 10:25
    Sellanrå skole121 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Sellanrå skole121 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Velle skule27 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Velle skule27 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Velle skule27 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Bergmo ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Sunndal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Rauma videregående skole - Auditorium
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 8. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • kl ?
    Sekken Oppvekstsenter24 deltakarar: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Velle skule27 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Velle skule27 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Fredag 8. november. 2019
  • Haukås skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Haukås skole122 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Haukås skole122 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Fredag 8. november. 2019
  • Bergmo ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Fredag 8. november. 2019
  • Sunndal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Fredag 8. november. 2019
  • Herøy VGS - Herøy kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 11:00
    Herøy VGS116 deltakarar: VG1, VG2, VG3
  • 12:00 - 13:30
    Herøy VGS116 deltakarar: VG1, VG2, VG3
Måndag 11. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • FilmverkstadAnnet
  • Lengd: 4 timar
  • Måndag 11. november. 2019
  • Haramsøy skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Valldal skule42 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Happy ending, lissom?

  • 10:15 - 11:00
    Valldal skule42 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    BOKBAD: Happy ending, lissom?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Måndag 11. november. 2019
  • Skjevik barne- og ungdomsskole - Skålahallen-aulaen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Måndag 11. november. 2019
  • Alnes skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Måndag 11. november. 2019
  • Herøy VGS - Herøy kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Måndag 11. november. 2019
  • Aureosen skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:45 - 10:25
    Aureosen skule137 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Måndag 11. november. 2019
  • Vågsetra barne- og ungdomsskole - Skålahallen-aulaen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Måndag 11. november. 2019
  • Malme Skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:45 - 13:25
    Malme Skule66 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tysdag 12. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • FilmverkstadAnnet
  • Lengd: 4 timar
  • Tysdag 12. november. 2019
  • Brattvåg ungdomskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:45 - 09:30
    Stordal skule17 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Den lille helten og kattekidnapperen.

  • 10:00 - 10:45
    Stordal skule17 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Den lille helten og kattekidnapperen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Tysdag 12. november. 2019
  • Fagerlia videregående skole - Parken kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Tysdag 12. november. 2019
  • Sunndal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Tysdag 12. november. 2019
  • Valderøy barneskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Tysdag 12. november. 2019
  • Stranda vidaregående skole - Storfjord kino
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Tysdag 12. november. 2019
  • Langmyra skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:40
    Langmyra skole169 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:55
    Langmyra skole169 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Langmyra skole169 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 13. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • FilmverkstadAnnet
  • Lengd: 4 timar
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Brattvåg ungdomskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 08:45 - 09:30
    Stordal skule44 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Happy ending, lissom?

  • 10:00 - 10:45
    Stordal skule44 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    BOKBAD: Happy ending, lissom?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Dalane skule16 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Dalane skule16 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Fagerlia videregående skole - Parken kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Sunndal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Valderøy barneskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Bud barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Ulstein vidaregåande skule - Ulstein vgs-Landskapet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Hustad barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
To 14. - Fr 15. nov. 2019
Produksjonsinformasjon
  • DokumentarfilmverkstadAnnet
  • Lengd: 2 dagar pr gruppe på maks 30 elevar
  • To 14. - Fr 15. nov. 2019
  • Gursken oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 14. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • FilmverkstadAnnet
  • Lengd: 4 timar
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Gossen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Sæbø skule31 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Fagerlia videregående skole - Parken kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Eidsvåg barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Vigra skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Vigra skule27 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Vigra skule27 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Sylte skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Sylte skule61 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Ulstein vidaregåande skule - Ulstein vgs-Landskapet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:45
    Geiranger skule11 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Den lille helten og kattekidnapperen.

  • 11:15 - 12:00
    Geiranger skule5 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    BOKBAD: Happy ending, lissom?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Tornes Skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:15 - 12:55
    Tornes Skule96 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 15. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • FilmverkstadAnnet
  • Lengd: 4 timar
  • Fredag 15. november. 2019
  • Gossen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Fiskå skule20 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Fiskå skule20 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Fredag 15. november. 2019
  • Søvik skule - Søvik skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Grytestranda Friskule SA33 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Søvik skule93 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Fredag 15. november. 2019
  • Eidsvåg barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Fredag 15. november. 2019
  • Volda vidaregåande skule - Volda vidaregåande skule - festsalen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Fredag 15. november. 2019
  • Gjermundnes vgs - Auditorium
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Fredag 15. november. 2019
  • Giske oppvekstsenter avd. skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • DRUMDRUM!Musikk
  • Lengd: 1 skuletime
  • Fredag 15. november. 2019
  • Nordbyen skole
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:15 - 10:55
    Nordbyen skole141 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:35 - 12:15
    Nordbyen skole141 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Fredag 15. november. 2019
  • Tennfjord skule - Tennfjord skule - gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 12:40
    Tennfjord skule180 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • KrympaVisuell kunst
  • Fredag 15. november. 2019
  • Eresfjord barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 18. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • FilmverkstadAnnet
  • Lengd: 4 timar
  • Måndag 18. november. 2019
  • Åfarnes skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Måndag 18. november. 2019
  • Haddal skule - Haddal skule gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:30 - 10:10
    Haddal skule61 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Måndag 18. november. 2019
  • Borgund Videregående skole - Parken Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Måndag 18. november. 2019
  • Hasund skule - Hasund skule gymsal
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:30 - 13:10
    Hasund skule180 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Ty 19. - On 20. nov. 2019
Produksjonsinformasjon
  • DokumentarfilmverkstadAnnet
  • Lengd: 2 dagar pr gruppe på maks 30 elevar
  • Ty 19. - On 20. nov. 2019
  • Ørskog skule
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 19. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Tysdag 19. november. 2019
  • Ulsteinvik barneskule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:15 - 09:55
    Ulsteinvik barneskule141 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Ulsteinvik barneskule141 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Ulsteinvik barneskule141 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Tysdag 19. november. 2019
  • Borgund Videregående skole - Parken Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 20. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Ulstein skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Ulstein skule94 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Borgund Videregående skole - Parken Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Bigset skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:10
    Bigset skule93 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Ålesund videregående skole - Parken Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
To 21. - Fr 22. nov. 2019
Produksjonsinformasjon
  • DokumentarfilmverkstadAnnet
  • Lengd: 2 dagar pr gruppe på maks 30 elevar
  • To 21. - Fr 22. nov. 2019
  • Straumsnes oppvekstsenter, avd skole
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 21. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Hjørungavåg skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Hjørungavåg skule97 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Ålesund videregående skole - Parken Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Hareid skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:10
    Brandal friskule30 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hareid skule70 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn
  • 12:45 - 13:25
    Hareid skule169 deltakarar: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 22. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Fredag 22. november. 2019
  • Brattvåg barneskule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Brattvåg barneskule106 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Brattvåg barneskule106 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Fredag 22. november. 2019
  • Ålesund videregående skole - Parken Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Må 25. - Ty 26. nov. 2019
Produksjonsinformasjon
  • DokumentarfilmverkstadAnnet
  • Lengd: 2 dagar pr gruppe på maks 30 elevar
  • Må 25. - Ty 26. nov. 2019
  • Åndalsnes Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 25. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:10 - 09:55
    Åheim skule20 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Måndag 25. november. 2019
  • Volda vidaregåande skule - Volda vidaregåande skule - festsalen
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Måndag 25. november. 2019
  • Solevåg skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:15 - 10:55
    Solevåg skule120 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Solevåg skule120 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Du velger selvFilm
  • Måndag 25. november. 2019
  • Myklebust barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Måndag 25. november. 2019
  • Sula ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 26. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Bergsøy skule26 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Bergsøy skule26 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Tysdag 26. november. 2019
  • Hasund skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Tysdag 26. november. 2019
  • Ulstein ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Tysdag 26. november. 2019
  • Borgund Videregående skole - Auditorium Borgund
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Tysdag 26. november. 2019
  • Langevåg skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:15 - 10:55
    Langevåg skule170 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Langevåg skule170 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Langevåg skule170 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:30 - 11:20
    Emblem skule67 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:00 - 11:50
    Valldal skule50 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Tysdag 26. november. 2019
  • Stokksund skule
Tidspunkt og deltakarar
On 27. - To 28. nov. 2019
Produksjonsinformasjon
  • DokumentarfilmverkstadAnnet
  • Lengd: 2 dagar pr gruppe på maks 30 elevar
  • On 27. - To 28. nov. 2019
  • Åndalsnes Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 27. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:45
    Bergsøy skule26 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Bergsøy skule26 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Bergsøy skule26 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Ulsteinvik barneskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Fiskarstrand skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:20 - 10:00
    Fiskarstrand skule123 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Borgund Videregående skole - Auditorium Borgund
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:30 - 11:20
    Lerstad skole84 deltakarar: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Ytre Herøy ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Måseide skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:30 - 13:10
    Måseide skule97 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 28. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Ulsteinvik barneskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Borgund Videregående skole - Auditorium Borgund
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Myklebust barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Haramsøy skule
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:20 - 11:00
    Flem skule41 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Haramsøy skule42 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Lepsøy skule7 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Dalsfjord skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Hildre Montessoriskule
Tidspunkt og deltakarar
  • 13:30 - 14:10
    Hildre Montessoriskule53 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 29. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:50
    Ørskog skule80 deltakarar: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • God helgMusikk
  • Lengd: 45
  • Fredag 29. november. 2019
  • Vatne barneskule
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:40
    Vatne barneskule96 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Fredag 29. november. 2019
  • Haddal skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GroundsMusikk, Kunstarter i samspill
  • Lengd: 40
  • Fredag 29. november. 2019
  • Volda ungdomsskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Fredag 29. november. 2019
  • Borgund Videregående skole - Auditorium Borgund
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Fredag 29. november. 2019
  • Ulstein skule
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 2. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Måndag 2. desember. 2019
  • Bekkevoll ungdomsskole - Amfiet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Queen without landFilm
  • Måndag 2. desember. 2019
  • Myklebust barne- og ungdomsskule - Syvde Samfunnshus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Måndag 2. desember. 2019
  • Ålesund videregående skole - Volsdalsberga auditorium 1
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 3. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Tysdag 3. desember. 2019
  • Bekkevoll ungdomsskole - Amfiet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Queen without landFilm
  • Tysdag 3. desember. 2019
  • Gursken oppvekstsenter - Herøy Amfi/Kystmuseum
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Tysdag 3. desember. 2019
  • Ålesund videregående skole - Volsdalsberga auditorium 1
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 4. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Onsdag 4. desember. 2019
  • Bekkevoll ungdomsskole - Amfiet
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • RøverdatterFilm
  • Onsdag 4. desember. 2019
  • Ålesund videregående skole - Volsdalsberga auditorium 1
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 5. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Mellom ossFilm
  • Torsdag 5. desember. 2019
  • Rauma videregående skole - Rauma Kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 6. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Queen without landFilm
  • Fredag 6. desember. 2019
  • Ytre Herøy ungdomsskule - Fosnavåg kino
Tidspunkt og deltakarar
Må 9. - Fr 13. des. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 9. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Måndag 9. desember. 2019
  • Solevåg skule
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 10. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Tysdag 10. desember. 2019
  • Solevåg skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Tysdag 10. desember. 2019
  • Måseide skule
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 11. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Onsdag 11. desember. 2019
  • Langevåg skule
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 12. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Torsdag 12. desember. 2019
  • Langevåg skule
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 13. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Fredag 13. desember. 2019
  • Fiskarstrand skule
Tidspunkt og deltakarar
Våren 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • -
    Ulstein skule49 deltakarar: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • -
    Åfarnes skole9 deltakarar: 3. trinn

    Kan bli fleire elevar med frå andre trinn, men maks 30.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GrindbyggAnnet
  • Lengd:
  • Våren 2020
  • Brandal friskule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GrindbyggAnnet
  • Lengd:
  • Våren 2020
  • Haramsøy skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • GrindbyggAnnet
  • Lengd:
  • Våren 2020
  • Haramsøy skule
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • -
Måndag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Emblem skule124 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:30
    Hasund skule73 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • 11:30 - 12:00
    Haddal skule30 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:05
    Flisnes skole189 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Aspøy skole103 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Kleive skole38 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:05
    Hessa skole191 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Nordbyen skole78 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:20
    Nordbyen skole78 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:30 Friheim Allaktivitetshus
    Langevåg skule58 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • 11:30 - 12:00 Friheim Allaktivitetshus
    Langevåg skule58 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:05
    Volsdalen skole167 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Sande skole40 deltakarar: 4. trinn
  • 10:15 - 10:50
    Løykja skole31 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:15 - 11:50
    Lerstad skole107 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Folk i fartaKulturarv
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Hjørungavåg skule
Tidspunkt og deltakarar
Måndag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 09:35
    Tredal skole54 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Angvik skule18 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Bolsøya skole30 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Kviltorp skole89 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Måndag 13. januar. 2020
  • Tingvoll vidaregåande skole - Tingvoll VGS, Aula
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:30
    Solevåg skule54 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • 11:30 - 12:00
    Solevåg skule54 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:20
    Langmyra skole78 deltakarar: 4. trinn

    Langmyra til Kviltorp gymsalfor den ene forestillingen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:00 - 13:00
    Torvikbukt skule17 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Tysdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Batnfjord skule24 deltakarar: 2. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

  • 10:30 - 11:30
    Batnfjord skule15 deltakarar: 1. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Langmyra skole108 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • 11:30 - 12:20
    Langmyra skole108 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Tysdag 14. januar. 2020
  • Fannefjord videregående skole - Bjørnsonhuset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Tysdag 14. januar. 2020
  • Molde videregående skole - Bjørnsonhuset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:05
    Åse skole193 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:00
    Måseide skule44 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Batnfjord skule20 deltakarar: 3. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

  • 10:30 - 11:30
    Batnfjord skule19 deltakarar: 4. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:50 - 10:40
    Sellanrå skole66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:35
    Sellanrå skole66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:00
    Innlandet skole76 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Molde videregående skole - Bjørnsonhuset
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:30
    Gomalandet Skole91 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Kvam skole93 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Gjermundnes vgs - Myra kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Helland skule - Myra kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:05
    Vigra skule101 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:45 - 12:35
    Sellanrå skole66 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • Ine HoemMusikk
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Stranda vidaregående skole - Storfjord kulturhus
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:15 - 13:45
    Åmås Friskule 27 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Måndag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Aureosen skule77 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:20
    Sylte skule61 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Sylte til Aureosen skule/gymsal.


Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Helland skule68 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:40 - 12:30
    Helland skule68 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:30
    Frei skole90 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:00
    Dale barneskole97 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:30
    Dale barneskole97 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 11:00
    Haddal skule31 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ulstein skule53 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 10:00 - 10:50
    Ørskog skule54 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:20
    Ørskog skule54 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 11:30 - 12:30
    Hasund skule107 deltakarar: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Måndag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Nordlandet skole28 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Formidlar: Rannei Botten

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • BææærekraftAnnet
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Aure barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • BææærekraftAnnet
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Aure barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 12:30 - 13:30
    Leira skole29 deltakarar: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Formidlar: Rannei Botten

Måndag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
  • BææærekraftAnnet
  • Måndag 3. februar. 2020
  • Lyngstad og Vevang skole
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Tysdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
  • 09:00 - 10:00
    Eide barneskole18 deltakarar: 1. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

  • 10:15 - 11:15
    Eide barneskole32 deltakarar: 2. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

  • 12:00 - 13:00
    Eide barneskole33 deltakarar: 3. trinn

    Formidlar: Berit Vorpbukt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakarar
Produksjonsinformasjon